Malwina Nahorny
Ukojone z cyklu Subtelności, 2023
Nr katalogowy: 20
akwarela, papier, 94 x 65 cm
sygnowana, datowana i opisana u dołu: Ukojone · seria Subtelności · akwarela na papierze Malwina Nahorny 2023 sygnowana, datowany i opisany na odwrociu: Ukojone/·seria Subtelności·/akwarela na papierze/Malwina Nahorny 2023
Cena wywoławcza
5 000 zł
Estymacja
6 000 - 8 000 zł