Bożenna Biskupska
Wytyczanie obrazu 01, 2007
Nr katalogowy: 25
metal, beton, 40 x 26 x 5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: BOŻENNA/BISKUPSKA/-WYTYCZANIE/OBRAZU-/01/2007
literatura: Bożenna Biskupska UPAKOWANE, Galeria Wschodnia, Łódź, 2001;Bożenna Biskupska Wytyczanie obrazu prace 1982-2002, Galeria Sztuki Program, Warszawa, 2002
Cena wywoławcza
2 000 zł
Estymacja
2 500 - 4 000 zł ●
12 000 zł