Rafał Patejuk
Rabadżu II, 2023
Nr katalogowy: 23
olej, płótno, 90 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: PA/TE/JUK/23;
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Rafał Patejuk/”Rabadżu II”/Olej, płótno/90x90
Cena wywoławcza
2 600 zł
Estymacja
4 000 - 6 000 zł
6 000 zł