SC Szyman
You can panic!, 2022
Nr katalogowy: 19
technika własna, płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu:”YOU CAN PANIC!”/AMSTERDAM 22'/Sc Szyman
wystawiany:
„#copypasteart”, O.D. Gallery, Amsterdam, 2022;
„#copypasteart”, wystawa w ramach działalności grupy N22, Warszawa, 2022
Cena wywoławcza
3 000 zł
Estymacja
3 500 - 4 500 zł
3 200 zł