AUKCJA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ

AUKCJA SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ

Oferta Aukcji Sztuki Współczesnej to staranny wybór dzieł polskich artystów powojennych. Wśród nich tacy twórcy jak: Stanisław Fijałkowski, Henryk Stażewski, Jan Dobkowski, Alfred Lenica, Eugeniusz Markowski, Jan Lebenstein, Dorota Grynczel czy Stefan Krygier.

  • Zapraszamy do udziału w aukcji osobiście w siedzibie galerii (rejestracja do godziny 18.55 w dniu aukcji)
  • Przyjmujemy zlecenia stałe i telefoniczne
  • Proponujemy udział za pośrednictwem portali Onebid.pl oraz Artinfo.pl
WYSTAWA PRZEDAUKCYJNA
Emilii Plater 10, Warszawa
22 listopada - 6 grudnia 2023
godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 11.00 - 19.00
sobota i niedziela 2 i 3 grudnia 12.00 - 17.00
3.
Tadeusz DominikAmazonia, 1997
olej, płótno, 81 x 100 cm
Cena wywoławcza:
40 000 zł
Estymacja:
40 000 - 60 000 zł ●
50 000 zł
6.
Jan LebensteinGrand Gala, 1976
pióro, tusz, pastel, gwasz, karton naklejony na płytę pilśniową, 99,7 x 74,7 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Estymacja:
80 000 - 120 000 zł ●
87 500 zł
7.
Jan DobkowskiBohaterka, 1972
technika mieszana na płótnie, 130 x 89 cm
Cena wywoławcza:
150 000 zł
Estymacja:
200 000 - 250 000 zł ●
225 000 zł
11.
Henryk StażewskiRelief, 1975
akryl na płycie, 39 x 39 cm, 68 x 68 w oprawie
Cena wywoławcza:
90 000 zł
Estymacja:
150 000 - 200 000 zł ●
150 000 zł
17.
Judyta SobelNiebieska karuzela
olej, płótno, 77 x 92 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Estymacja:
20 000 - 30 000 zł ●
25 000 zł
18.
Josef PresserArlekin
technika mieszana na papierze, 48 x 33,5 cm (w świetle passe-partout)
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Estymacja:
5 000 - 7 000 zł ●
6 000 zł