9 III 73, 1973
Nr katalogowy: 4
technika mieszana na papierze, 64,5 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 9 III 73 f/S. Fijałkowski 35/73
Cena wywoławcza
12 000 zł
Estymacja
20 000 - 25 000 zł ●
20 000 zł