Günther Uecker
Bez tytułu, 1985
Nr katalogowy: 34
litografia, papier, 70 x 50,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: H.C. Uecker 85
pochodzenie: kolekcja prywatna, Niemcy
Cena wywoławcza
3 000 zł
Estymacja
4 000 - 6 000 zł ●