Leon Tarasewicz
Bez tytułu, 2019
Nr katalogowy: 29
akryl, płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: L. Tarasewicz 2019 / Acrylic on canvas / 50 x 50
Estymacja
20 000 - 25 000 zł
19 000 zł