Rafał Olbiński
Drzewo życzeń, 2021
Nr katalogowy: 31
ołówek, papier, 47 x 32 cm
sygnowany i datowany p.d.: Olbiński 2021; sucha pieczęć OLBIŃSKI STUDIO
Cena wywoławcza
6 000 zł
Estymacja
8 000 - 12 000 zł ●
6 000 zł