SC Szyman
Forma nr 14, 2018

Nr katalogowy: 8
akryl, złoto płatkowe, deska, 142 x 135 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: FORMA NR 14/SC SZYMAN/2018/Sc. Szyman
Wystawiany:
"SC Szyman. Forma" w: Galeria Punk, Gdynia, 2018;
Galeria O29, Warszawa, 2019;
Galeria Zacnie, Poznań, 2019;
Freedom Gallery, Szczecin, 2019
Cena wywoławcza
4 400 zł
Estymacja
7 000 - 10 000 zł
8 000 zł

SC SZYMAN a.k.a. SZ Pan - artysta, grafik, streetart'owiec, związany z warszawską sceną urban art; twórca plakatów, szablonów, wlepek oraz obiektów wiernie imitujących wrażenie perspektywicznej głębi w dwuwymiarowych instalacjach; współzałożyciel Pracowni N22, w której rozwija warsztat sitodrukowy; kurator cyklu artystycznego Full Moon Party – imprezy artystycznej promującej nurt urban art, której wynikiem jest powiększająca się kolekcja wielkoformatowych obrazów polskich artystów streetart’owych. Wybrane wystawy / projekty: This is Scandalist / wystawa autorska; TuBaza / kurator Traffic Design / Gdynia 2014 Centry Point / mural / festiwal Traffic Design / Gdynia 2014 PAPER WALLS VOL.1 / wystawa zbiorowa / Galeria A18 / Warszawa 2014 To jest Sz PAN / wystawa autorska / Pies czy Suka / Warszawa 2016