Malwina Nahorny
Fotop no 3., 2020
Nr katalogowy: 20
akwarela, papier, 41,6 x 29,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: Fotop no 3. akwarela Malwina Nahorny 2020'
Cena wywoławcza
3 000 zł
Estymacja
4 000 - 6 000 zł
3 200 zł