Grzegorz Śmigielski
Golfista, 2017
Nr katalogowy: 18
akryl, płótno, 81 x 100 cm
sygnowany p.d.: ŚMIGIELSKI na odwrociu: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI / „GOLFISTA'” / X 2017 / G. Śmigielski
Estymacja
5.000 - 7.000 zł
4 000 zł