Jerzy Nowosielski
Muzyka nocą, 1999
Nr katalogowy: 29
serigrafia barwna na papierze, 74,5 x 53,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 8/50 J. Nowosielski 1999 r
Cena wywoławcza
8 500 zł
Estymacja
15 000 -20 000 zł ●
9 000 zł