Jarosław Puczel
Ruda, 2017
Nr katalogowy: 33
akryl, płótno, 100 x 130 cm
sygnowany p.d.: Puczel
wystawiany: Jarosław Puczel. Nienawiązane związki, Galeria Milano, Warszawa, 2017
Estymacja
8 000 - 12 000 zł
10 000 zł