Patrycja Piętka
Sometimes I think, you are still here, 2021

Nr katalogowy: 14
olej, płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: SOMETIMES I THINK,/YOU ARE STILL HERE/2021/PATRYCJA PIĘTKA
Cena wywoławcza
6 000 zł
Estymacja
8 000 - 12 000 zł ●

Patrycja Piętka (1998) ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Sztuk Pięknych w Katowicach. W 2022 roku ukończyła studia na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie (pracownia Mirosława Sikorskiego). Aktualnie jest na drugim roku scenografii, próbując pierwszych sił w realizacjach studenckich etiud filmowych.
Brała udział w wystawach ,,PUZZLE" w Zalaegerszeg (na Węgrzech) w ramach Tygodnia Kultury Polskiej, 2019;
,,Na wyciągnięcie ręki" w ramach Cracow Art Week KRAKERS 2019: SKOK KRAKERS, 2019;
,,Rysunkiem o rysunku-Czarno na białym. 200 lat rysunku w krakowskiej ASP" organizowanej przez Muzeum Narodowe w Krakowie.
W 2019 roku otrzymała wyróżnienie w II Zimowym Salonie Młodych w galerii Zofii Weiss oraz wyróżnienie w konkursie CALL4ARTS 2019 organizowanym przez Fundacje 4Style.
W 2021 roku odbyła się pierwsza indywidualna wystawa artystki „Głębia” w krakowskiej Art Agenda Nova.