Jakub Słomkowski
Szaman I z cyklu Indian Slava, 2020
Nr katalogowy: 2
olej, płótno, 110 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: JSlomkowski 2020/ SZAMAN I Z CYKLU INDIAN SLAVA
Cena wywoławcza
10 000 zł
Estymacja
16 000 - 20 000 zł zł
14 000 zł