XI 58, 1958
Nr katalogowy: 12
inkografia, 88 x 113 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: Reprodukcja obrazu „XI,58”, inkografia 1/20 S. Fijałkowski
Cena wywoławcza
10 000 zł
Estymacja
14 000 - 20 000 zł ●