Rafał Patejuk
Życie zmusza do wielu czynności dobrowolnych, 2021
Nr katalogowy: 30
olej, płótno, 60 x 60 cm
sygnowany i datowany p.d.: PA/TE/JUK'21; sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Rafał Patejuk/”Życie zmusza do wielu/czynności dobrowolnych:/Olej, płótno/60 x 60 cm
wystawiany: To nie są śmieszne rzeczy, Galeria Kolory, Częstochowa, 2022
Cena wywoławcza
1 500 zł
Estymacja
3 000 - 5 000 zł
2 800 zł