Marcin Jasik - Bez tytułu, 2019

Numer katalogowy: 23

akryl, płótno, 180 x 140 cm

sygnowany i datowany na odwrociu: MARCIN JASIK/ '19

Cena wywoławcza
8 000 zł

Estymacja
15 000 -20 000 zł

18 000 zł

Marcin Jasik (Warszawa, 1990 r., pracuje w Warszawie) – artysta, zajmuje się malarstwem, fotografią i rzeźbą. Uzyskał dyplom na Wydziale Malarstwa w pracowni profesora Wojciecha Cieśniewskiego, oraz ze specjalizacji u profesora Jakuba Łęckiego z rzeźby. Obrazy Marcina Jasika to ciągłe poszukiwanie języka malarskiego, języka plastycznego, który zmienia się pod wpływem inspiracji, czy jego własnych doświadczeń. W jego pracach widoczna jest swobodna, intuicyjna wypowiedź. Eksperymentuje z fakturą farby, płótna czy też z malarstwem materii.

Wystawy indywidualne:

-Następstwa, Muzeum Bolesława Biegasa, Warszawa, 2021

-Bezpośrednie relacje, Milan Dobes Museum, Ostrava, 2021

-Istota rzeczy powinna się wymykać, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa, 2022

Wystawy zbiorowe:

-Od abstrakcji do abstrakcji, Fundacja Stefana Gierowskiego, Warszawa, 2022

-Strabag Artaward, Wiedeń, 2022

Przewiń do góry
Piękna Gallery
Zaawansowane ustawienia cookies

W naszym serwisie używamy plików cookies (tzw. ciasteczek), które zapisują się w przeglądarce internetowej Twojego urządzenia.
Dzięki nim zapewniamy prawidłowe działanie strony internetowej, a także możemy lepiej dostosować ją do preferencji użytkowników. Pliki cookies umożliwiają nam analizę zachowania użytkowników na stronie, a także pozwalają na odpowiednie dopasowanie treści reklamowych, również przy współpracy z wybranymi partnerami. Możesz zarządzać plikami cookies, przechodząc do Ustawień. Informujemy, że zgodę można wycofać w dowolnym momencie. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Cookies.