Nadchodzące aukcje

Oferta Aukcji NEW MASTERS to staranny, autorski wybór najciekawszych artystów młodego i średniego pokolenia.
Gwiazdą tej edycji jest wyjątkowy obraz Edyty Hul - zwyciężczyni Grand Prix 46. Biennale Bielska Jesień. Prezentujemy jedno z trzech dzieł, które przyniosły artystce wygraną i pokazywane były na wystawie konkursowej w Galerii Bielskiej BWA.
W ofercie znalazły się również cenne prace Karoliny Jabłońskiej, Jakuba Słomkowskiego, Agaty Kus, Jana Musiałowskiego czy Bartosza Kokosińskiego

  • Zapraszamy do udziału w aukcji osobiście w siedzibie galerii (rejestracja do godziny 18.55 w dniu aukcji)
  • Przyjmujemy zlecenia stałe i telefoniczne
  • Proponujemy udział za pośrednictwem portali Onebid.pl i Artinfo.pl
WYSTAWA PRZEDAUKCYJNA
Emilii Plater 10, Warszawa
24 maja - 12 czerwca 2024
godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 11.00 - 19.00
5.
Agata KusSuka, 2022
kredka, ołówek, ekolina, papier, 35 x 50 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
Estymacja:
15 000 - 20 000 zł ●
25 000 zł
7.
Edyta HulSpecies Mitology, 2023
olej, emalia, płótno, 145 x 120 cm
Cena wywoławcza:
26 000 zł
Estymacja:
35 000 - 50 000 zł
50 400 zł
14.
Michał CyganGalgo, 2024
olej, płótno, 110 x 90 cm
Cena wywoławcza:
5 500 zł
Estymacja:
7 000 - 9 000 zł
12 000 zł
16.
Dawid CzyczOrka, 2015
olej, płótno, 34 x 45 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Estymacja:
8 000 - 10 000 zł ●
8 750 zł