olej, akryl, płótno,
80 x 60 cm
Cena wywoławcza:
12 000 zł
12 000 zł
Estymacja:
14 000 -18 000 zł ●
14 000 -18 000 zł ●
Oferta Aukcji NEW MASTERS to staranny, autorski wybór najciekawszych artystów młodego i średniego pokolenia.
Gwiazdą tej edycji jest wyjątkowy obraz Karola Palczaka - zwycięzcy Grand Prix 44. Biennale Bielska Jesień 2019.
W ofercie znalazły się również cenne prace Edyty Hul, Karoliny Jabłońskiej, Agaty Kus, Jana Musiałowskiego, Martyny Borowieckiej czy Pawła Czekańskiego.