Typ
Eugeniusz Markowski 3 Donne
olej na płótnie, 140 x 121 cm, sygnowany p.d.: E. Markowski, sygnowany i opisany na odwrociu: Eug MARKOWSKI / WARSZAWA, opisany na blejtramie: ”3 DONNE” 140 x 120 68 / (79), do góry nogami: „3 - DEE” OL.140 x121. 1983, nalepki: Galerie SIMONE van DORMAEL / Boulevard de Waterloo – 1000
Estymacja:
35 000 - 50 000 PLN
65 000 PLN
Ryszard Winiarski Chance in game for one
olej na płycie, 64,5 x 64,5 cm, sygnowany, datowany i opisany u dołu: chance in game for one winiarski'89, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: chance / in game for one / winiarski'89
Estymacja:
40 000 - 60 000 PLN
40 000 PLN
olej na płótnie, 57,7 x 46,7 cm, sygnowany i datowany p.d.: Winiarski 96, zatytułowany l.d.: chance in game for one
Estymacja:
15 000 - 20 000 PLN
20 000 PLN
Stanisław Fijałkowski Morski anioł
ołówek na papierze, 42 x 29,5 cm, sygnowany, datowany i opisany u dołu: 21 VII 65 S. Fijałkowski / Morski Anioł 6e/65
Estymacja:
5 000 - 7 000 PLN
6 000 PLN
Lech Kunka Układ LXY
akryl na płótnie, 129 x 52,5 cm, sygnowany p.d.: L Kunka 72, na odwrociu nalepka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Łodzi
Estymacja:
15 000 - 20 000 PLN
Stefan Krygier Herkules
olej na płótnie, 115,5 x 99 cm, sygnowany p.d.: S. Krygier 96, opisany na blejtramie: 1996 r. wym. 115,5 x 99 cm”HERKULES”
Estymacja:
25 000 - 30 000 PLN
36 000 PLN
Stefan Krygier Wyznaczanie przestrzeni
olej na płótnie, 72 x 60 cm, sygnowany i datowany p.d.: S. Krygier 77, opisany na blejtramie: ”WYZNACZANIE PRZESTRZENI” 72 x 60 OLEJ/PŁ.
Estymacja:
15 000 - 20 000 PLN
26 000 PLN
Tytus Dzieduszycki - Sas Bez tytułu
asamblaż, 48,5 x 41 x 5,5 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: tytus / TUTUS SAS-DZIEDUSZYCKI / 16 RUE DE CHABROL – PARIS 10a na odwrociu nalepka z wystawy: „TYTUS DZIEDUSZYCKI-SAS (1934-1973). Pomiędzy Lublinem a Paryżem” oraz nalepka: MUZEUM LUBELSKIE 2012 / Wystawa Tytusa
Estymacja:
15 000 - 20 000 PLN
16 000 PLN
tusz na papierze, 31,2 x 23,3 cm, sygnowany i datowany. tyt68, na odwrociu nalepka z wystawy „TYTUS DZIEDUSZYCKI-SAS (1934-1973). Pomiędzy Lublinem a Paryżem”.
Estymacja:
5 000 - 7 000 PLN
Jacek Sienicki Suche róże
olej na płótnie, 40 x 30 cm, sygnowany i opisany na odwrociu: Jacek / SIENICKI / ol. pł. / suche róże
Estymacja:
14 000 - 16 000 PLN
16 000 PLN
Zbigniew Makowski Krawędź elegii
olej na płótnie, 60,5 x 50 cm, sygnowany w polu kompozycji: Zbigniew Makowski • IV • 1967 •, opisany na odwrociu: „KRAWĘDŹ ELEGII”, nalepki: Christie's; Gallery K w Waszyngtonie; Malborough Fine Art w Londynie
Estymacja:
25 000 - 30 000 PLN
34 000 PLN