Oferta Aukcji NEW MASTERS to staranny, autorski wybór najciekawszych artystów młodego i średniego pokolenia. W ofercie znaleźli się m.in.:  Agata Kus, Anna Szprynger, Łukasz Patelczyk, Kamil Kukla czy Bartosz Kokosiński.

  • Zapraszamy do udziału w aukcji osobiście w siedzibie galerii (rejestracja do godziny 18.55 w dniu aukcji)
  • Przyjmujemy zlecenia stałe i telefoniczne
  • Proponujemy udział za pośrednictwem portali Onebid.pl oraz Artinfo.pl
WYSTAWA PRZEDAUKCYJNA
 12 kwietnia - 26 kwietnia 2023
godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 11.00 - 19.00
sobota (22.04): 12.00 - 17.00

5.
Agata KusPłaczka, 2022
kredka, kryształki, papier, 29,7 x 41,8 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Estymacja:
15 00 - 20 000 zł ●
17 000 zł
9.
Jakub SłomkowskiFuerte, 2023
olej, płótno, 120 x 100 cm
Cena wywoławcza:
14 000 zł
Estymacja:
18 000 - 22 000 zł
17 000 zł
11.
Kamil Kukla20SEG, 2020
olej, płótno, 150 x 130 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Estymacja:
18 000 - 25 000 zł ●
16 000 zł
18.
Michał CyganUstawka, 2023
olej, płótno, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Estymacja:
7 000 - 9 000 zł
5 000 zł