Nadchodzące aukcje

Oferta Aukcji NEW MASTERS to staranny, autorski wybór 30 najciekawszych artystów młodego i średniego pokolenia. Wśród nich znaleźli się twórcy o ugruntowanej pozycji oraz tacy, którzy zaczynając właśnie swoją drogę, proponują świeże i intrygujące spojrzenie.

  • Zapraszamy do udziału w aukcji osobiście w siedzibie galerii (rejestracja do godziny 18.15 w dniu aukcji)
  • Przyjmujemy zlecenia stałe i telefoniczne
  • Proponujemy udział za pośrednictwem portali Onebid.pl oraz Artinfo.pl.
WYSTAWA PRZEDAUKCYJNA
23 września - 5 października 2022
godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 11.00 - 19.00
1 i 2.10. (sobota i niedziela) 2022 11.00 - 19.00
3.
Agata KusLittle Darling, 2021
kredka, papier, 36 x 27,5 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Estymacja:
15 000 - 20 000 zł ●
8 000 zł
8.
Jakub SłomkowskiLaurazja, 2022
olej, popiół, płótno, 130 x 180 cm
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Estymacja:
20 000 - 25 000 zł
26 000 zł