Aukcja Dzieł Sztuki ONLINE

Aukcja Dzieł Sztuki ONLINE

Aukcja Dzieł Sztuki ONLINE
1 czerwca - 15 czerwca 2020
Zakończenie aukcji: 15 czerwca 2020 (poniedziałek) godz. 21.00

Wystawa przedaukcyjna:
Piękna Gallery ul. Emilii Plater 10 w Warszawie
Godziny otwarcia: pon. - pt.: 11.00 - 19.00

Zgromadziliśmy 30 prac wybitnych polskich artystów w tym Stanisława Fijałkowskiego, Władysława Hasiora, Jana Tarasina, Leona Tarasewicza, Stefana Krygiera, Eugeniusza Markowskiego czy Nikifora Krynickiego. Ofertę urozmaicają dzieła młodych artystów takich jak Jakub Słomkowski, Seweryn Charyton i Jarosław Puczel.

Licytować można przez internet za pośrednictwem portalu Artinfo.pl lub złożyć zlecenie stałe u pracownika Piękna Gallery.

Jan Dobkowski Magnetyczne przyciąganie
technika mieszana na płótnie, 33 x 27 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: JAN DOBKOWSKI / „MAGNETYCZNE PRZYCIĄGANIE” / 1971 r / przekreślony, nie w pełni czytelny napis, nalepka z P. P. Pracowni Sztuk Plastycznych Warszawa ul. Foksal 1/4 z opisem pracy
Cena wywoławcza:
9 000 PLN
Estymacja:
15 000 - 20 000 PLN
32 000 PLN
Leon Tarasewicz Bez tytułu
akryl na płótnie, 50 x 50 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: L. Tarasewicz 2020 / Acrylic on canvas / 50 x 50
Cena wywoławcza:
23 000 PLN
Estymacja:
30 000 - 35 000 PLN
Zbigniew Gorlak Czerwona krowa
akryl na płótnie, 100 x 100 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Zbigniew Gorlak / „Czerwona krowa” / akryl na płótnie / 100 x 100 / 2011 rok / Gorlak; CZERWONA KROWA / RED CAW / 100 X 100 / 2011 / GORLAK
Cena wywoławcza:
8 000 PLN
Estymacja:
12 000 - 15 000 PLN
Tytus Dzieduszycki - Sas Bez tytułu
asamblaż, 69 x 44,5 x 14 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Tytus Sas / Dzieduszycki / Paris ; 65.IV. Nalepka: wystawa: „Tytus Dzieduszycki-Sas (1934-1973). Pomiędzy Lublinem a Paryżem”. Muzeum Lubelskie w Lublinie, 16.03.2012-6.05.2012
Cena wywoławcza:
20 000 PLN
Estymacja:
25 000 - 30 000 PLN
Jan Tarasin Dzień i noc
olej na płótnie, 100 x 72,5 cm, sygnowany l.d.: Jan Tarasin
Cena wywoławcza:
75 000 PLN
Estymacja:
80 000 - 120 000 PLN
Jacek Sienicki Liście
olej na płótnie, 46 x 33 cm, sygnowany p.d.: J. SIENICKI sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: „Liście” / Jacek / Sienicki / ol. pł / 1995, nalepka: Galeria Milano
Cena wywoławcza:
15 000 PLN
Estymacja:
20 000 - 25 000 PLN
Jacek Sienicki Dachy II
olej na płótnie, 46 x 33 cm, sygnowany p.g.: J. SIENICKI / 98 nalepka: Galeria Milano
Cena wywoławcza:
10 000 PLN
Estymacja:
12 000 - 15 000 PLN
10 000 PLN
Stanisław Fijałkowski Nie wiesz co cię czeka
ołówek na papierze, 43 x 31 cm, sygnowany, datowany i opisany u dołu: 5 VII 65 S. Fijałkowski / 8h/65 Nie wiesz co cię czeka na odwrociu: Stanisław Fijałkowski, Łódź, Zachodnia 12 m 59
Cena wywoławcza:
6 000 PLN
Estymacja:
8 000 - 12 000 PLN
6 000 PLN
Stanisław Fijałkowski 30 czerwca 99
akryl na płótnie, 24 x 18cm, sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: S. Fijałkowski / 30 czerwca 99 / 52/99
Cena wywoławcza:
22 000 PLN
Estymacja:
30 000 - 50 000 PLN
26 000 PLN
Stefan Krygier Odpoczywająca z cyklu Symultanizm form
olej na płótnie, 65 x 79,5 cm, sygnowany i datowany p.d.: S. Krygier 89 sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: STEFAN KRYGIER / FORMAT 65 X 79,5 OL FARBE TALENS REMBRANDT Z CYKLU ”Z CYKLU SYMULTANIZM FORMY” - 1989 / TYTUŁ ”ODPOCZYWAJĄCA”; fragment stempla wywozowego.
Cena wywoławcza:
30 000 PLN
Estymacja:
40 000 - 50 000 PLN
38 000 PLN
Władysław Jackiewicz Obraz XII
olej na płótnie, 150 x 130 cm, sygnowany p.d.: Jackiewicz sygnowany, datowany i opisany na blejtramie: W. JACKIEWICZ OBRAZ XII / 94
Cena wywoławcza:
14 000 PLN
Estymacja:
16 000 - 18 000 PLN
Eugeniusz Markowski 5 + G
technika mieszana na folii, 150 × 112 cm, (obraz malowany dwustronnie na folii i nabity na blejtram) sygnowany i opisany p.d.: E. Markowski / „5+G”
Cena wywoławcza:
15 000 PLN
Estymacja:
20 000 - 25 000 PLN
Eugeniusz Markowski Dynamiczny magik
olej na płótnie, 136 x 110 cm, sygnowany p.g.: E. Markowski opisany na blejtramie: DYNAMICZNY MAGIK 136 X 110. OL. 1988
Cena wywoławcza:
50 000 PLN
Estymacja:
60 000 - 80 000 PLN
66 000 PLN
Władysław Hasior Kapliczka domowa
technika własna, asamblaż, 42 x 30 x 11 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: Kapliczka / Domowa / 1989 / HasiorW.
Cena wywoławcza:
8 000 PLN
Estymacja:
15 000 - 20 000 PLN
10 500 PLN
Włodzimierz Pawlak Notatka o sztuce 12 II
olej na płótnie, 130 x 110 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: WŁODZIMIERZ PAWLAK / NOTATKA O SZTUCE 12 II / 130 x 110 / 2016
Cena wywoławcza:
32 000 PLN
Estymacja:
35 000 - 40 000 PLN
Ireneusz Pierzgalski Bez tytułu
olej na płótnie, 100 x 81 cm, sygnowany i datowany na odwrociu: IRENEUSZ / PIERZGALSKI / 1961 nalepka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych Oddział w Łodzi
Cena wywoławcza:
20 000 PLN
Estymacja:
25 000 - 30 000 PLN
Bolesław Utkin Kompozycja
technika własna na płycie, 41 x 31 cm, sygnowany p.d.: B. UTKIN
Cena wywoławcza:
6 000 PLN
Estymacja:
8 000 - 12 000 PLN