Wszystkie obiekty poniżej
Oferta Aukcji NEW MASTERS to staranny, autorski wybór najciekawszych przedstawicieli dzisiejszej polskiej sceny artystycznej. Wśród nich znaleźli się twórcy o ugruntowanej pozycji oraz tacy, którzy zaczynając właśnie swoją drogę, proponują świeże i intrygujące spojrzenie.

Do udziału w aukcji zaprosiliśmy 25 artystów m.in.: Bartosza Kokosińskiego, Łukasza Stokłosę, Annę Szprynger, Łukasza Patelczyka czy Krzysztofa Nowickiego - obecnych w wielu kolekcjach państwowych i prywatnych, uczestników licznych wystaw w kraju i za granicą oraz laureatów najważniejszych nagród artystycznych. Swoją propozycje pokazała Jana Shostak - polsko-białoruska artystka, aktywistka i autorka projektu "Nowak/Nowaczka/Nowacy". Pokazujemy także prace dobrze znanych artystów streetartowych - NeSpoon i SC Szymana - których dzieła będzie można podziwiać we własnym domu, nie tylko na ulicach miast. Warto zwrócić uwagę na artystów młodszego pokolenia takich jak Rafał Patejuk czy Zaria Mielińska, których prace cechuje bezkompromisowość i duża doza humoru.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych licytacji!

Aukcja odbędzie się bez udziału pobliczności. Przyjmujemy zlecenia telefoniczne i stałe oraz proponujemy udział za pośrednictwem portali Onebid.pl oraz Artinfo.pl.
Wystawa przedaukcyjna 14 - 28 kwietnia 2021 Piękna Gallery ul. Emilii Plater 10, Warszawa po wcześniejszym umówieniu.
Regulamin Aukcji

3.
Jakub SłomkowskiCień, 2019
olej, płótno, 100 x 120 cm
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Estymacja:
12 000 - 15 000 zł
15 000 zł
10.
Barbara RejWielkie kuszenie, 2017
olej, płótno, pianka tapicerska obita welurem, 180 x 230 cm
Cena wywoławcza:
5 000 zł
Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
7 000 zł
11.
Tomasz GórnickiMonkey 2, 2020
aluminium malowane, 40 x 40 x 30 cm (rzeźba); 100 x 33,5 x 33,5 cm (postument stalowy)
Cena wywoławcza:
16 000 zł
Estymacja:
20 000 - 30 000 zł
25 000 zł
16.
SC SzymanForma nr 3, 2018
akryl, deska, 134 x 70 cm
Cena wywoławcza:
4 000 zł
Estymacja:
7 000 - 9 000 zł
4 400 zł