olej, żywica, płótno,
130 x 95 cm
Cena wywoławcza:
9 000 zł
9 000 zł
Estymacja:
14 000 - 18 000 zł
14 000 - 18 000 zł
14 000 zł
14 000 zł
Oferta Aukcji NEW MASTERS to staranny, autorski wybór najciekawszych przedstawicieli dzisiejszej polskiej sceny artystycznej. Wśród nich znaleźli się twórcy o ugruntowanej pozycji oraz tacy, którzy zaczynając właśnie swoją drogę, proponują świeże i intrygujące spojrzenie.
Aukcja odbędzie sie z ograniczonym udziałem publiczności.