25 listopada 2020 (środa)
godzina 19.00

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności.

Przyjmujemy zlecenia TELEFONICZNE, STAŁE oraz proponujemy udział w licytacji za pośrednictwem portalu OneBid.pl i Artinfo.pl.

Zgromadziliśmy 40 prac wybitnych polskich twórców powojennych, w tym Henryka Stażewskiego, Stanisława Fijałkowskiego, Teresy Pągowskiej czy Stefana Krygiera. Prezentujemy również dzieła najlepszych artystów młodszego pokolenia takich jak Anna Szprynger, Łukasz Patelczyk czy Jakub Słomkowski.

1.
Jan Dobkowski Intymne pole, 1993
drewno, 25 x 26 cm (50 x 50 cm - w oprawie skrzynkowej)
Cena wywoławcza:
8 000 zł
Estymacja:
20 000 - 30 000 zł zł ●
9 000 zł
5.
Stanisław Fijałkowski Maj 78, 1978
tusz na papierze, 64,5 x 47 cm (w świetle passe-partout)
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Estymacja:
15 000 - 20 000 zł ●
12 000 zł
6.
Teresa Pągowska Bez tytułu, 1987
technika mieszana na papierze, 75,8 x 50,7 cm (w świetle passe-partout)
Cena wywoławcza:
9 000 zł
Estymacja:
12 000 - 18 000 zł ●
12 000 zł
17.
Edward Dwurnik Lublin, 1980
olej, płótno, 142,8 x 97 cm
Cena wywoławcza:
60 000 zł
Estymacja:
80 000 - 100 000 zł ●
60 000 zł