25 listopada 2020 (środa)
godzina 19.00

Aukcja odbędzie się bez udziału publiczności.

Przyjmujemy zlecenia TELEFONICZNE, STAŁE oraz proponujemy udział w licytacji za pośrednictwem portalu OneBid.pl i Artinfo.pl.

Zgromadziliśmy 40 prac wybitnych polskich twórców powojennych, w tym Henryka Stażewskiego, Stanisława Fijałkowskiego, Teresy Pągowskiej czy Stefana Krygiera. Prezentujemy również dzieła najlepszych artystów młodszego pokolenia takich jak Anna Szprynger, Łukasz Patelczyk czy Jakub Słomkowski.

21.
Wojciech LederBez tytułu, 2018
akryl i piasek na płótnie, 120 x 180 cm
Cena wywoławcza:
18 000 zł
Estymacja:
20 000 - 30 000 zł ●
18 000 zł
24.
Łukasz PatelczykCzas, 2019
olej, płótno, 100 x 80 cm
Cena wywoławcza:
8 500 zł
Estymacja:
12 000 - 15 000 zł ●
11 000 zł
28.
Rafał OlbińskiPinot noir, 2020
ołówek na papierze, kredka, papier, 49,5 x 35 cm
Cena wywoławcza:
6 000 zł
Estymacja:
8 000 - 1 2000 zł ●
10 000 zł
29.
Jerzy NowosielskiMuzyka nocą, 1999
serigrafia barwna na papierze, 74,5 x 53,5 cm (zadruk)
Cena wywoławcza:
8 500 zł
Estymacja:
15 000 -20 000 zł ●
9 000 zł
35.
Igor MitorajAsklepios
brąz patynowany, kamienna podstawa, 48 x 27 x 14 cm (wraz z podstawą)
Cena wywoławcza:
30 000 zł
Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
42 000 zł
37.
Josef PresserArlekini
technika mieszana na papierze, 50,5 x 40 cm
Cena wywoławcza:
3 000 zł
Estymacja:
5 000 - 7 000 zł ●
3 000 zł