Stanisław Fijałkowski Nie bój się magicznych słów
ołówek na papierze, 73x 48 cm, sygnowany, datowany i opisany u dołu: Nie bój się magicznych słów S. Fijałkowski 66, 13B/66
Wystawiany: Triennale rysunku we Wrocławiu 1968, nagroda I stopnia
Estymacja:
8.000 - 12.000 PLN
8 000 PLN
Stanisław Fijałkowski 16 IV 2010
akwarela na papierze, 76 x 57 cm, sygnowany, datowany i opisany u dołu: 16 IV 2010 10/2010 S. Fijałkowski
Estymacja:
12.000 - 16.000 PLN
12 000 PLN
Stanisław Fijałkowski 8 XI 73
akryl na płótnie, 65 x 60 cm, sygnowany i opisany na blejtramie: S. FIJAŁKOWSKI / FIJAŁKOWSKI - „8 XI 73”
Wystawiany: Stanisław Fijałkowski. A Young Man Plans a Voyage, Green Point Projects, Nowy Jork, maj 2017. Reprodukowany: Stanisław Fijałkowski. A Young Man Plans a Voyage
Estymacja:
80.000 - 100.000 PLN
70 000 PLN
Jan Tarasin Kompozycja
akwarela na papierze, 44,5 x 53 cm (w świetle passe-partout), sygnowany i datowany p.d.: Jan Tarasin 2003
Estymacja:
10.000 - 15.000 PLN
9 000 PLN
Władysław Jackiewicz Akt z czerwienią
olej na płótnie, 130 x 97 cm, sygnowany i datowany p.d.: Jackiewicz / 90
Reprodukowany: GK Collection #1 Kolekcja sztuki Grażyny Kulczyk, 2007 Poznań, s. 62
Estymacja:
15.000 - 20.000 PLN
13 000 PLN
Henryk Musiałowicz z cyklu Reminiscencje
technika mieszana na płycie, 77 x 56 cm, sygnowany i opisany na odwrociu: Z CYKLU: / „REMINISCENCJE” / 1979 / 77 X 56 / MUSIAŁOWICZ
Estymacja:
10.000 - 15.000 PLN
10 000 PLN
Rafał Olbiński Koń
akryl na płótnie, 52,5 x 42 cm, sygnowany p.d.: Olbiński
Estymacja:
20.000 - 25.000 PLN
24 000 PLN
Rajmund Ziemski Pejzaż 16/86
olej na płótnie, 110 x 45 cm, sygnowany l.d.: RAJMUND ZIEMSKI 86. na odwrociu: RAJMUND ZIEMSKI / PEJZAŻ 16/86 / 110 X 45
Estymacja:
15.000 - 20.000 PLN
16 000 PLN
Leon Tarasewicz Bez tytułu
olej na płótnie, 65 x 65 cm, sygnowany i datowany na odwrociu: L. Tarasewicz 1998
Estymacja:
25.000 - 40.000 PLN
22 000 PLN
Eugeniusz Markowski Adam i Ewa
technika mieszana na folii, 101 x 98 cm, sygnowany śr.d.: E. Markowski
Estymacja:
20.000 - 30.000 PLN
17 000 PLN
Stefan Krygier Portret W. Strzemińskiego
olej na płótnie, 120x70, sygnowany i datowany p.d.: S. Krygier 82, na blejtramie: STEFAN KRYGIER ŁÓDŹ / PORTRERT W. STRZEMIŃSKIEGO / OLEJ / GRUNT KLEJOWY /120 X 70
Estymacja:
30.000 - 40.000 PLN
30 000 PLN
Stefan Krygier Bez tytułu
olej na płótnie, 81 x 65 cm, sygnowany p.d.: S. Krygier 77
Reprodukowany: The Pseudogroups of Stefan Krygier [katalog wystawy indywidualnej] w galerii Green Point Projects, Nowy Jork, Warszawa, 2018, s. 62.
Estymacja:
20.000 - 30.000 PLN
24 000 PLN
Ryszard Winiarski Chance in game for one
akryl na płycie, 64,5 x 64,5 cm (z autorską oprawą), sygnowany, datowany, opisany u dołu: winiarski'89 chence in game for one na odwrociu: chance in game for one / przypadek w grze dla jednego / winiarski '89, nalepka z galerii Rotunda, BWA, Sopot
Estymacja:
40.000 - 60.000 PLN
48 000 PLN
Kajetan Sosnowski Erotyk w bieli
olej na płótnie, 73 x 65 cm, sygnowany l.d.: Kajetan 960 Na odwrociu: KAJETAN / SOSNOWSKI / Erotyk / w bieli / 03-3 / 2-3 / 73 x 65 cm / olej / 1960
Estymacja:
40.000 - 60.000 PLN
32 000 PLN
Marek Jaromski Głowa II
linoryt, 69 x 49 cm, sygnowana, datowana i opisana na odwrociu: Jaromski / Marek / Głowa II / 2015
Estymacja:
3.000 - 5.000 PLN
3 000 PLN
Judyta Sobel Bez tytułu
olej na płótnie, 60 x 73 cm, sygnowany i datowany l.d.: Sobel / 55
Wystawiany: Powidoki awangardy Strzemiński i uczniowie, Piękna Gallery, Warszawa, styczeń – marzec 2017 Reprodukowany: Powidoki awangardy Strzemiński i uczniowie [katalog wystawy zbiorowej], Piękna Gallery, Warszawa
Estymacja:
10.000 - 15.000 PLN
10 000 PLN
Grzegorz Śmigielski Golfista
akryl na płótnie, 81 x 100 cm, sygnowany p.d.: ŚMIGIELSKI na odwrociu: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI / „GOLFISTA'” / X 2017 / G. Śmigielski
Estymacja:
5.000 - 7.000 PLN
4 000 PLN
Jan Lebenstein Figure
technika mieszana na papierze, 55,5 x 27,5 cm (w świetle passe-partout), sygnowany, datowany i opisany u dołu: Lebenstein, 63 figure
Estymacja:
8.000 - 12.000 PLN
7 000 PLN