Rafał Olbiński Koń
akryl na płótnie, 52,5 x 42 cm, sygnowany p.d.: Olbiński
Estymacja:
20.000 - 25.000 PLN
24 000 PLN
Rajmund Ziemski Pejzaż 16/86
olej na płótnie, 110 x 45 cm, sygnowany l.d.: RAJMUND ZIEMSKI 86. na odwrociu: RAJMUND ZIEMSKI / PEJZAŻ 16/86 / 110 X 45
Estymacja:
15.000 - 20.000 PLN
16 000 PLN
Stefan Krygier Bez tytułu
olej na płótnie, 81 x 65 cm, sygnowany p.d.: S. Krygier 77
Reprodukowany: The Pseudogroups of Stefan Krygier [katalog wystawy indywidualnej] w galerii Green Point Projects, Nowy Jork, Warszawa, 2018, s. 62.
Estymacja:
20.000 - 30.000 PLN
24 000 PLN
Ryszard Winiarski Chance in game for one
akryl na płycie, 64,5 x 64,5 cm (z autorską oprawą), sygnowany, datowany, opisany u dołu: winiarski'89 chence in game for one na odwrociu: chance in game for one / przypadek w grze dla jednego / winiarski '89, nalepka z galerii Rotunda, BWA, Sopot
Estymacja:
40.000 - 60.000 PLN
48 000 PLN
Marek Jaromski Głowa II
linoryt, 69 x 49 cm, sygnowana, datowana i opisana na odwrociu: Jaromski / Marek / Głowa II / 2015
Estymacja:
3.000 - 5.000 PLN
3 000 PLN
Judyta Sobel Bez tytułu
olej na płótnie, 60 x 73 cm, sygnowany i datowany l.d.: Sobel / 55
Wystawiany: Powidoki awangardy Strzemiński i uczniowie, Piękna Gallery, Warszawa, styczeń – marzec 2017 Reprodukowany: Powidoki awangardy Strzemiński i uczniowie [katalog wystawy zbiorowej], Piękna Gallery, Warszawa
Estymacja:
10.000 - 15.000 PLN
10 000 PLN
Grzegorz Śmigielski Golfista
akryl na płótnie, 81 x 100 cm, sygnowany p.d.: ŚMIGIELSKI na odwrociu: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI / „GOLFISTA'” / X 2017 / G. Śmigielski
Estymacja:
5.000 - 7.000 PLN
4 000 PLN
Tytus Dzieduszycki - Sas Bez tytułu
asamblaż, 44,5 x 28 x 5 cm, sygnowany i opisany na odwrociu: Tytus 63/III / TYTUS SAS-DZIEDUSZYCKI / 16 RUE DE CHABROL / PARIS 10
Nalepka: wystawa: TYTUS DZIEDUSZYCKI-SAS 1934-1973). / Pomiędzy Lublinem a Paryżem / Muzeum Lubelskie w Lublinie, 16.03.2012 – 6.05.2012 / [bez tytułu],
Estymacja:
20.000 - 30.000 PLN
20 000 PLN
Teresa Pągowska Siedząca
technika mieszana na papierze, 70 x 50 cm (w świetle passe-partout), sygnowany na odwrociu
Estymacja:
15.000 - 20.000 PLN
16 000 PLN
Teresa Pągowska Z cyklu klucze
olej na płótnie, 30 x 30 cm, sygnowany l.d.: TP, na odwrociu: Z CYKLU „KLUCZE” 30 X 30 /98
Estymacja:
30.000 - 40.000 PLN
22 000 PLN
Teresa Pągowska Czternasty
olej na płótnie, 130 x 145 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: TERESA PĄGOWSKA 1967 / CZTERNASTY 67 / 130 X 145
Nalepka a z Ogólnopolskiej wystawy malarstwa „Jesienne konfrontacje” Dom Sztuki w Rzeszowie
Estymacja:
150.000 - 200.000 PLN
130 000 PLN
Tamara Łempicka La Belle Rafaela
serigrafia, 64 x 90,5 cm, opisany l.d.: 166 / 195
Praca posiada certyfikat autentyczności córki artystki Baronessy Kizette de Lempickiej
Estymacja:
15.000 - 20.000 PLN
27 000 PLN
Jan Dobkowski Samuraj
akryl na płótnie, 97 x 147 cm, sygnowany na odwrociu: Jan Dobkowski / „ SAMURAJ” 1984 / AKRYL 97cm x 147cm
Estymacja:
20.000 - 30.000 PLN
17 000 PLN
Leszek Żegalski Modelka
olej na plandece, 232 x 102 cm, sygnowany i datowany l.g.: ŻEGALSKI 1998
Estymacja:
10.000 - 15.000 PLN
14 000 PLN
Tomasz Sętowski Lustro
brąz, 13 x 13,5 x 41,5 cm, sygnowany u podstawy: Sętowski
Estymacja:
6.000 - 8.000 PLN
5 000 PLN